Lato kalendarzowe już trwa, więc sezon weselny możemy uznać za rozpoczęty. Młodzi jak zawsze stają przed milionem wyborów i trudnych decyzji. Chociażby podstawowe kwestie sukni, sali weselnej, kwiatów. Tematów do ogarnięcia jest mnóstwo. Jednym z mniejszych zagadnień, ale wcale nie mniej ważnych jest kwestia podarunków dla gości. Kiedyś nie był to bardzo popularny zwyczaj, ale ostatnimi laty jest to już raczej standard aby na gości przy stole czekał malutki podarek.

Zwykła karteczka z podziękowaniem i kwiatek to już nic oryginalnego. Zresztą każda młoda para chce, aby to właśnie ich wesele było tym najlepszym i najlepiej pamiętanym. Rozwiązaniem mogą być czekoladki z nadrukiem. Jest już tak dużo możliwości z nimi związanymi, że można wybierać i przebierać, tak aby nasz podarek był wyjątkowy i niezapomniany. Czekoladki z nadrukiem początkowo były kojarzone wyłącznie jako słodycze reklamowe wykorzystywane przy kampaniach dużych firm.

Pojawiały się na recepcjach, na targach czy konferencjach. Kojarzenie słodyczy reklamowych wyłącznie z biznesem jest błędne, bo obecnie takie czekoladki potrafią być nie tylko pyszne, ale i pięknie opakowane. Technika pozwala również na bardzo dużą dowolność co do nadruku. Na takich słodyczach możemy umieścić same inicjały młodej pary, krótkie podziękowanie czy choćby jakiś element kojarzący się z młodą parą czy wystrojem wesela. Możliwości jest wiele, a takie czekoladki z nadrukiem sprawią, że gości spotka miła niespodzianka przy stołach, a po zakończonej imprezie, już w domu przywoła te miłe wspomnienia związane z wydarzeniem.

Author

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *