Osoby, które zapraszamy na nasz ślub i wesele są dla nas zazwyczaj bardzo ważne. Pragniemy, aby dzieliły z nami szczęście, wspólnie się bawiły, a przy pożegnaniu otrzymały odpowiednie podziękowania. Od zawsze tradycja każe wręczać gościom na zakończenie wesela skromne, słodkie upominki. Dawniej były to kołacze lub inne rodzaje ciasta, zawinięte w papier, albo ułożone w przezroczystych i styropianowych pojemnikach.

Dzisiaj równie chętnie się nimi dzielimy, jednak pakujemy je w pudełka na słodycze ozdobne. Obecnie bez problemu kupimy oryginalne opakowania w przeróżnych kształtach, stylistyką i kolorami nawiązujące do strojów Państwa Młodych lub do oprawy sali weselnej. Upominki dla naszych gości możemy umieścić w konwencjonalnych, szarych kartonikach, przewiązanych barwnymi wstążkami. W sklepach znajdziemy również eleganckie pudełeczka w kształcie gwiazd, klasycznych kuferków, jak również opakowania, przypominające garnitur Pana Młodego i suknię Panny Młodej.

Bardzo ciekawy pomysł stanowią przezroczyste pudełka w kształcie patery na ciasto oraz bezbarwne serca, w których możemy umieścić cukierki dla gości weselnych.
Ponadto producenci opakowań na upominki dla weselnych gości oferują pudełeczka zdobione ornamentami, delikatnymi pojedynczymi aplikacjami w postaci serc, obrączek lub gołąbków. Na rynku znajdziemy również opakowania w odważnych, neonowych kolorach, barwne rożki i torebki na słodycze. Cukierki możemy też umieścić w cieniutkich woreczkach z organzy. Nie ma przeszkód, by każdego pudełeczka dołączyć spersonalizowaną zawieszkę.

Author

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *